.

.

KEO Мелничката 84398 Редови Заб Мелење Машина,S Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 28 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, TiAlN Слој, Стандард Намали

KEO Мелничката 84398 Редови Заб Мелење Машина,S Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 28 Заби, 9 Сечење Дијаметар,

DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма

Општа намена.Идеален за длабоко slotting.Заменик заб дизајн овозможува одлична чип отстранување.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.ХСС Страна Мелење Машина - Редови Заб.

Главните карактеристики

Избор на клиент