.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Преносни Количка Преносни Пиедестал Тркалање Опрема Количка, Тешки Салон за Убавина Мал Инструмент за Складирање Коли

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Преносни Количка Преносни Пиедестал Тркалање Опрема Количка, Тешки

DEN 1044.00

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶Лесни - 38×48×69 Cm.Салонот Количка е Одлична за Убавина, Тетоважа, Ноктите Техничари, Пет Groomers и Други Професионални примени. ◇▷▶Лесно да се Инсталира - Количка е Лесно да се Работи, и Трае Само Неколку Минути да се Инсталира Без Алатки. ◇▷▶Универзална Кочница Тркала - Широка База со Четири Кочница Casters го Прави Овој Стојат Стабилен и Лесно да се Движите & Stop. ◇▷▶Возен Рачка - Горниот Панел Има Ергономски Рачка за Лесно Контрола на Количка.Голема Врвот Работа Површина за Убавина Предмети. ◇▷▶Високо Квалитетни Материјали - на Разноврсна Количка се Направени од Издржлив Алуминиум + Abs, ' Рѓа Доказ и Лесно да се Чисти, се Вчита до 50 Kg/110 Lbs. ◇▷▶Производ Преглед▽▼▶●Овој Возен Додаток Количка е Идеално Решение за козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers, и Другите Кои им е Потребна инвалидска Количка Која Обезбедува Многу Прегради за Чување на Алатки и Опрема.▽▼▶●Производ Параметри▽▼▶●Име на Производ : Убавина Количка▽▼▶●Материјал : Алуминиумски+Пвц▽▼▶●Боја : Злато , Sier▽▼▶●Load : 50 Kg▽▼▶●Димензија : 38×48×69 Cm▽▼▶●Пакет▽▼▶●Убавина Количка×1▽▼▶●Карактеристики▽▼▶●Складирање Количка е Добро Изградени, Цврсти, Трајни производи за Употреба.▽▼▶●Совршен за да ги Чувате , и Тоа исто Така Може да Се Користи во Салон за Убавина, Спа и Така Натаму.▽▼▶●4 Тешки-Должност Casters и да се Справи со Дизајн го Прават Тоа Лесно да се Движи Насекаде и да Престане Stably Дури и на некоја Падина.Вие Не Мора да се Грижите Дека Складирање Количка Ќе се Движат или Надвор од Контрола.▽▼▶●Белешки▽▼▶●Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.▽▼▶●Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.▽▼▶●Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.

Главните карактеристики

Избор на клиент