.

.

XIAOYAOJING Расположение Октопод Кадифен Симпатична Кукла Полнети Океан Животните Кадифен Перница за Роденденски Подарок за Возрасни Kids18cm,Бела

XIAOYAOJING Расположение Октопод Кадифен Симпатична Кукла Полнети Океан Животните Кадифен Перница за Роденденски

DEN 219.60

Пристапност
Во достапна форма

100% нов бренд и висок квалитет.На 8-нозе Октопод кадифен играчки е изработен од екстра-мека, nontoxic, траен краток кадифен ткаенина капак и се полнети со врвен квалитет PP памучен материјал.Тоа е симпатична, меки, кожни безбедно, непречено и удобно да се заврши на пипалата околу вашиот рацете и нозете.Оваа симпатична октопод е совршен за полица стил во бебе?s соба.Без оглед на возраста, тоа е уште е најслатко слатки подароци за деца, девојки, момчиња, бебиња, мали деца, години, пријатели,на роденден, Децата е Ден, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Ден, итн.Тоа не е само одличен партнер да го зграби додека гледа филм, или да читате книга но исто така совршени како голем перница да прегратка дури и за време на спиењето.Пакет се вклучени : 1 компјутер Полнети октопод играчка.Услуги на клиентите : Со XIAOYAOJING, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе производи и други договори кои се на чекање за вас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент