.

.

5PCS 250ML Пластични Игла-nosed Шише Салата Со скала да се Притисне Шише Со Течење-Доказ Капа Сос Squeezable Condiment шишиња ДУО ER

5PCS 250ML Пластични Игла-nosed Шише Салата Со скала да се Притисне Шише Со Течење-Доказ Капа Сос Squeezable

DEN 771.12

Пристапност
Во достапна форма

Тоа не е лесно да излегуваат во јавноста и висат масло, елиминирање на проблеми на бришејќи шише устата по фрлаат на нафта.Со меко покритие дизајн, тоа може ефикасно да се спречи прашина од внесување, и тоа не е лесно да се изгуби капа.Храна одделение материјал, добра цврстина, издржливи.Се користи како сос, масло, оцет, ketchup, сенф, мајонез фармацевт.Одлично за ресторан и домашната кујна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент