.

.

Прилагодливи Градите Проширувач Pulldrivers Градите Проширувач Фитнес Опрема Пекторални Мускулите Обука Водат Прилагодливи Црна

Прилагодливи Градите Проширувач Pulldrivers Градите Проширувач Фитнес Опрема Пекторални Мускулите Обука Водат

DEN 1050.00

Пристапност
Во достапна форма

Полека се релаксираат градите проширувач по секој сет и нека се релаксираат. Нашите еластична цевки се изработени од професионални и квалитетни материјали и е безбедно.Прилагодливи Градите Проширувач Функција : Тоа може да ви помогне да се вежба градите мускули, грбните мускули, deltoids и obliques, зајакнување на мускулите на градите, грбот, половината и екстремитетите и облик на телото.Прилагодливи Градите Проширувач Користи : За остварување на оружје, половината, стомакот и ногата мускулите да се изгради совршено тело.Прилагодливи Градите Проширувач Служба : Ние обезбеди 100% совршен услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Тоа полека се обновува.Прилагодливи Градите Проширувач Карактеристики : Слободен комбинација на бројот на еластична цевки за да се постигне слободни тензија на вредноста и да се задоволат фитнес потреби на различни групи. Пред употреба, ве молиме проверете дали се справи и еластична цевка се цврсто поврзани. Градите проширувач ви овозможува да го тонот и обликот секоја мускулна група и е особено корисна за горниот дел на телото вежби. При користење на градите проширувач, развивање на добри навики на носење на заштитна опрема како што се ленти, половина прст ракавици, коленото влошки, зглобовите ремени итн. Не се водат да се тријат од хард објекти и се протега на должина не треба да надмине три пати во должината на еластична цевка.Прилагодливи Градите Проширувач Материјал : направен од PP+TPR, на tensioner е цврсти и издржливи, професионална фитнес опрема.Име на производ : Прилагодлив Градите Проширувач Прилагодливи Градите Проширувач Материјал : ПП+TPRAdjustable Градите Проширувач Боја : black Adjustable Градите Проширувач Тежина : 0.

Главните карактеристики

62*12cm :
Adjustable Chest Expander Length of tension rope:
44cm
Features :
1. The chest expander allows you to tone and shape every muscle group and is especially beneficial for upper body exercises. :
2. Our elastic tubing is made of professional quality materials and is safe. :
3. Ergonomic non-slip grip for a comfortable grip, durable and lightweight, high safety. :
4. Easy to dismantle and light weight, suitable for travel and storage. :
Caution. :
1. Before use, please check that the handle and elastic tube are firmly connected. :
2. Do not stretch to rub against hard objects and the stretching length should not exceed three times the length of the elastic tube. :
3. When using the chest expander, develop good habits of wearing protective equipment such as belts, half finger gloves, knee pads, wrist straps etc. :
4. Slowly relax the chest expander after each set and let it relax. It slowly recovers. This not only protects the equipment but also maximises muscle stimulation for optimal exercise. :
5. Please exercise your body wisely according to your needs. :
Избор на клиент