.

.

Vipe Canbus T10 Кочан, 2 ПАРЧИЊА T10 W5W 194 168 6W LED Грешка КОЧАН Canbus Страна Светилка Оптоварување Сијалица Бела

Vipe Canbus T10 Кочан, 2 ПАРЧИЊА T10 W5W 194 168 6W LED Грешка КОЧАН Canbus Страна Светилка Оптоварување Сијалица

DEN 52.56

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки.Работа со новиот може да-автобус жици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или Одбивања.Ниски wattage и заштеда на енергија, изграден КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ Е супер светло.Дизајнирано за директна замена за акции hologen.Со Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлина.Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки Работат со нови можат да-автобус жици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или Одбивања Ниски wattage и заштеда на енергија, изграден КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ Е супер светло Наменета за директна замена за акции hologen Со Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлина Led type : КОЧАН Работен Напон : DC9-16 V Боја Температура : 6000 K-8000 K Работен век : повеќе од 50000 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент