.

.

BELIVERSE Челична Рамка Складирање Кутија Оксфорд Ткаенина Складирање Кутија Ватенка Складирање Кутија Виткање Гардероба Ткаенина крупните Складирање Торба (100L x 4Pcs)

BELIVERSE Челична Рамка Складирање Кутија Оксфорд Ткаенина Складирање Кутија Ватенка Складирање Кутија Виткање

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

【Производ големина】големината на секој складирање кутија е 23. 【Мултифункционален】Оваа облека складирање помага да се ослободите простор и чувајте ги сите предмети на организиран и уреден. ●Може да се свитка кога сум неактивен добиваат, се стави на простор кој ги зачувува градите во интерстицијална.Под вашиот кревет/биро, во плакарот.Кога не е во употреба, тоа може да се здипли во рамна форма за лесни за складирање. 【ПЛАСТОВИДНО & СВИТЛИВА】Оваа коцка чување на кутии има вграден-во не ' рѓосувачки челик рамка, што е многу силен, па нема потреба да се грижите за складирање кутија се гмечи и деформирано за време на употреба.Двојно патент овозможува од една страна да се отвори за да пристапите на предмети што треба без нарушување други предмети.7 Инчен Пакет Содржина: 4 Пакет Количка за Складирање Кантите Кутија.Двојна намена цврсти и издржливи патент помага во спречување на прашина и влага од запишување. ●Затоа, чување на кутии за организаторот има силна носивоста и не е лесно да се распрснувале. 【Квалитет додатоци】Со две засилен страна на менувачот, лесно е за носење. ●ГОЛЕМА ВЛАГА-ДОКАЗ ●ЦВРСТИ РАЧКИ ●ВИЗУЕЛЕН ДИЗАЈН ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ●ЛЕСНО ДА се ЗЕМЕ & SET UP Спецификација: 23.Опис: ●Оксфорд Ткаенина процес КОРИСТИ крстот за шиење, влакна крстот аранжман.Нордискиот стил сина polka-dot изглед дизајн додава повеќе убавината на вашата домашна декорација. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Оваа складирање торба е направен од високо-квалитетни материјали како што е водоотпорен Оксфорд материјал, ПВЦ патент, и electroplated челична рамка.Можете да оџакот повеќе чување на кутии за употреба, и можете да ги поставите над/под која било друга организација.Идеални за складирање на вашите јоргани, ќебиња, перници, јакни или други облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент