.

.

Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Свитлива Видиме Стојат 360° на Ротација Метален Прстен-Зафат Стапка Прилагодлива за Канцеларија Биро & Магнетни Автомоби

Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Свитлива Видиме Стојат 360° на Ротација Метален Прстен-Зафат Стапка

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Почитувани купувачи, пред да нарачате, ве молиме потврдете дека цел е од Jsyida продавница. Прикачите ѕвони телефонот контрола на средината на телефонот е back4. ✿【Премиум Изработка】 : Со врвен 3 M guel, оваа универзална флексибилни количка за мобилен телефон носителот може да биде цврсто sticked на телефонот случај. Ги Област да се pasted2.Ве молиме да се држиме транспарентни заштитна фолија и носителот на центарот на телефонот случај и да чекаат за 24 часа да ги користите по лепење. ⭐ Производ Моменти ⭐● 2021 Нова надградба, нека ви се ослободи од гломазна и дебели држач за мобилен телефон● Едно парче виткање мултифункционален телефон да ѕвони● Пати во една секунда, водат слободно● Уживаат секогаш кога ќе се● ѕвони телефонот зафат може да се ротира 360° и превртува 180°● Лесно укината и се става на десктоп● Кога работењето на телефонот и преземање на слики, лесно да се одржи на рачка за да го спречите уредот паѓа● Користете 3 M VHB лента, силна лепливоста● Кликнете без тресење, работи како ви се допаѓа● Универзална компатибилност, погоден за повеќето паметни телефони,Таблети и така натаму● Компатибилна со магнетни автомобил носителот⭐ Лесен за Употреба ⭐1.Па како да не се измамени од страна на лошо продавачи(xiamenhejiakejiyouxi е Измамен продавачот). Притиснете го копчето на телефонот потпирачот и да чекате 30 секунди пред use5. Откине селотејп на прст прстен за phone3. ✿【3 ВО 1 МУЛТИ-БАРАЊАТА УПОТРЕБА】 : Оваа можност да биде продолжен вертикална телефон носител е разноврсна и новина, може да се користи како биро телефон стојат, исто така компатибилна со вашиот магнетни автомобил планината додека возите.Ние не ќе се направи по-продажбата ако вашите нарачки сместени во други продавници.Ве молиме да се исчисти вашиот телефон случај прво, сува тоа целосно, потоа се закачите на проѕирна заштитна фолија. ✿【ПРЕНОСНИ & ПРИЛАГОДЛИВИ】 : Овој метал мобилен телефон прст прстен стабилност назад држачот застане е 360 степен ротација и 180 степен виткање, можете да го користите во вашиот работен простор, канцелариски десктоп, ноќната, кујна контра.Лепило не е погоден за текстура / кожа телефон случај, прикачете го на рамна и мазна површина. Нека стојат 24 часа, а потоа ќе може да се одржи слободно✿Некои Напомени : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент