.

.

WUXUN HRC55 3 Флејта Карбид Крајот Мелници Алуминиум Бакар на Дрво Машина Endmills Волфрам Челик Мелење Машина (Сечење на Работ Дијаметар : 18X18DX100L 3F, Димензии : 10pcs)

WUXUN HRC55 3 Флејта Карбид Крајот Мелници Алуминиум Бакар на Дрво Машина Endmills Волфрам Челик Мелење Машина

DEN 1852.80

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Крајот Мелница.Материјал : Карбид.Обложување : Ti AIN.Дијаметар : 1,2,3,4,5,6,8,10,12. Вкупна Должина : 50,75,100. Тип : Крајот Mill Model Број : карбид крајот mill Material : Carbide Coating : Ti AINDiameter : 1,2,3,4,5,6,8,10,12 вкупна Должина : 50,75,100 Грануларност : 0.6 UMHardness : 55 HRCCut материјал : алуминиум &бакар& материјали за изолација и др.КОРИСТЕТЕ Машина : CNC&Гравирање машина&Висока брзина на машина и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент