.

.

Suiwotin 12Pack 75mm (3 Инчи) Квадратни Пластични Приклучокот, а Квадратни Цевки Крајот Капи, Цевки Пост Крајот Капа за Квадратни Цевки/Црна Пластика Плоштадот Приклучоци

Suiwotin 12Pack 75mm (3 Инчи) Квадратни Пластични Приклучокот, а Квадратни Цевки Крајот Капи, Цевки Пост Крајот

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет се Вклучени】 : 12 Pack x Квадрат Пластични Приклучоци.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете го потсетник на големината на табелата пред да го купат. (Се однесува на Големина на Слика). 【Производ Функција】 : се Вклопува 75mm (3 Инчи) OD квадратни цевки (75mmx75mm) со Внатрешноста дупка дијаметри (ID) од 2 11/16" 2 13/16" (2.65" да 2.82") и дебелина на ѕидот .085 - .165" (8-15 се измери). 【Премиум Материјалот】 : Пластика црна ребрести приклучоци се направени од високо квалитетна црна LD полиетилен, одлична за спречување на scuffs на дрво кат или како заштита глајд модели на клупата нозе, бар столица нога. 【Апликација】 : Лесно да се инсталира 3"x3" snap-in приклучок, обезбедува долготрајна заштита при давање на готови елегантен изглед за многу мали проекти : стол планирам кат заштитник, фитнес опрема, оградата пост крајот капи, патио мебел нога совети, и др. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 : Ако не се апсолутно љубов ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на вашите куповна цена БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!Ние сме толку сигурни ќе ви се љубовта на нашите производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент