.

.

WALNUTA Козметика Складирање Кутија Водоотпорен и Dustproof Бања Голем Шминка Организатор Организаторите на Алатки за Нега на Кожата Накит Фиока за Складирање

WALNUTA Козметика Складирање Кутија Водоотпорен и Dustproof Бања Голем Шминка Организатор Организаторите на

DEN 6959.28

Пристапност
Во достапна форма

Изработен од ABS пластика, што има висок квалитет, да се загрози-доказ функција за да спречите повреда и оштетување.Тоа е погусто и потрајни од типичен акрилик козметички чување на кутии, кутии за накит и чување на кутии.Украсени со транспарентна кутија со прашина-доказ и водоотпорен капак, тоа е погоден за облекување маси, бања шалтери или облекување маси.Облекување кутија се издвојува со својата едноставна и иновативен изглед, со елеганцијата на секоја дама.Мултифункционален козметички складирање кутија може да одговара на вашите потреби, бања, спална соба, соблекувалната, тоалет, маса, countertop.Организаторите може да се сфати на било која возраст и во било која фаза од животот.Тоа е голем подарок за мајките, пријатели или ќерки, итн.Изработен од ABS пластика, што има висок квалитет, да се загрози-доказ функција за да спречите повреда и оштетување.Тоа е погусто и потрајни од типичен акрилик козметички чување на кутии, кутии за накит и чување на кутии.Украсени со транспарентна кутија со прашина-доказ и водоотпорен капак, тоа е погоден за облекување маси, бања шалтери или облекување маси.Облекување кутија се издвојува со својата едноставна и иновативен изглед, со елеганцијата на секоја дама.Мултифункционален козметички складирање кутија може да одговара на вашите потреби, бања, спална соба, соблекувалната, тоалет, маса, countertop.Организаторите може да се сфати на било која возраст и во било која фаза од животот.Тоа е голем подарок за мајките, пријатели или ќерки, итн.Спецификација : Материјал : Plastic Package Вклучуваат : 1* Козметички storage If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Package Include:
1* Cosmetic storage :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Избор на клиент