.

.

Zjgzdcp Ѕид Ковано Железо Рек Авиони Модел за Дневна Соба и Спалната соба Студија Позадина Декоративни Ѕид Декорација (102 20 76CM) (Боја : Црна)

Zjgzdcp Ѕид Ковано Железо Рек Авиони Модел за Дневна Соба и Спалната соба Студија Позадина Декоративни Ѕид Декорација

DEN 1140.00

Пристапност
Во достапна форма

Складирање рек материјал : железо + висока температура електростатско спреј во боја, изработени од железо, без деформација, нема рѓа, повеќе моќни, двострано мелење, мазни рабови, не се плаши од гребнатини, давајќи им на луѓето безбедни за животната средина.Ѕид-поставена рамка карактеристики : силна отпорност, силна товарот капацитет, не е лесно да ' рѓа за декоративни ѕид површината.Применливи сцени : дневна соба, спална соба, канцеларија, студија, кујна, бар, дома живот, итн.Големина : 102 * 20 * 76 CM.Тоа може да биде инсталиран секаде каде што сакате и да декорирате вашиот ѕид.Авион модел помеѓу : едноставен дизајн, без претерување, да ги направи ѕид, здодевен, додадете контакт на пејзажот дома декорација или други впечатлив изглед, око-фаќање, лесно да го инсталирате, внатрешна смиреност.силна отпорност, силен капацитет на носивост, не е лесно да ' рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент