.

.

Телефон Зафат, COCASES Магнетни Телефон да Ѕвони Носителот Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max/Pro/Мини Magsafe, Отстранлив Потпирачот Телефон Стенд - Црна

Телефон Зафат, COCASES Магнетни Телефон да Ѕвони Носителот Компатибилен со iPhone 13 12 Про Max/Pro/Мини Magsafe,

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен Со i Phone 13/12 : Нашата магнетни телефон зафат е наменета за i Phone 13, i Phone 13 mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max, или i Phone 12, i Phone 12 mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max.И тоа е само компатибилни со Magsafe случај.Магнетни & Отстранлив : изгради-во магнет ви овозможува да се отстрани телефон ѕвони во секое време.Во споредба со други телефон костец која се користи лепило, нашите магнетни телефон зафат може да се отстрани чисто, без никакви досадни лепило остатоци.Пренослив Телефон Стојат : Нашиот телефон да ѕвони може да се користи како телефон стојат така.Тоа е многу погодно за вас да се види филмови или видео разговор кога ќе одат надвор да се патува без да носи крупни телефон држачот.Да се спречи Паѓање на : телефон ѕвони дизајн ви помага да го држите телефонот повеќе цврсто со вашиот прст, ефикасно го заштитува вашиот телефон од паѓање.Тоа е голем заштитник за iphone 12 и i Phone 13. Количка & Прилагодливи : прстен може да биде 360° ротира и 145° укината.Тоа е лесно за вас да се прилагоди на агол кога се користи како телефон застане.Кога укината, тоа е доволно тенок и лесно може да се стави во џебот.

Главните карактеристики

Избор на клиент