.

.

100 Парчиња Црна Авто-Заклучување, Пластика, Најлон Електричен Кабел Врзуваат за Прицврстување на Прстен Zip Обвива Рака Совршен за Домашната Канцеларија Гаража Рабо

100 Парчиња Црна Авто-Заклучување, Пластика, Најлон Електричен Кабел Врзуваат за Прицврстување на Прстен Zip

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Широка Употреба : совршен за дома,кабелски менаџмент, канцеларија, гаража, патување и работилница среди, секогаш кога ќе треба средиме вашата различни жици, патентите и други додатоци, тоа е добар избор.Топлина отпорни & Тешки : Црна Кабел Врски се безбедни за употреба, дури и кога кабли врски или други објекти се загрева до ненамерно од време на време.Отворено примена на директна сончева светлина е во РЕД.Лесен за користење : обврзувачки што сакате да ги средиме, и потоа го ставаат во заврши жица во главата, self-locking дизајн, да го среди и организира.Мулти-дебелина за вашиот избор.Тип : Авто-Locking Material : Nylon Color : Black Fire-заштита на Рејтинг : 94 V-2 Width : 1.8 mm/2.7 mm/3.6 mm The дебелина на : 1.2 mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент