.

.

SanDisk Екстремни Про 128GB UHS-II SD Картичка Работи со Canon EOS R6, EOS R5 Mirrorless Камера 300MB/s 4K Класа 10 (SDSDXPK-128G-GN4IN) Пакет со 1 Сè, Но Stromboli 3.0 SDXC Читач за Мемориска Картичка

SanDisk Екстремни Про 128GB UHS-II SD Картичка Работи со Canon EOS R6, EOS R5 Mirrorless Камера 300MB/s 4K Класа

DEN 4892.64

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува (1) 128 GB SD Екстремни Про UHS-II SD Картичка San Disk и (1) Сè, Но Stromboli 3.0 SD и Микро (ТФ) Читач на картички.Критични за континуирано забрзано снимање на вашиот Канон R5 и Канон R6 Mirrorless SLR фото Апарати.SD картичка UHS-II за dslr фото камера на Canon или Sony може да се чита/трансфер брзина до 300 MB/s и пишување брзина до 260 MB/s.Пламнал брзо UHS брзина Класа 3 (U3) ) и 4 K full HD видео - картичката на избор за професионални фотографи и videographers кои треба ефикасност и висока брзина во пост-продукција.Вклучува 3.0 SD/ТФ-Картичка Читач за брзо качување/симнување на вашите датотеки, видео записи и фотографии.Критични за континуирано забрзано снимање, на San Disk Екстремни Про UHS-II мемориската картичка ќе се зголеми потенцијалот на вашата камера за ефикасност во снимањето и пост-продукција.Овие SDHC и SDXC картички се опремени со читај/трансфер брзина до 300 MB/s и пишување брзина до 260 MB/s.Фати 4 K и Full HD видео со UHS Брзина на Класа (U3) професионални фотографи и videographers треба.Не ризик недостасува еден критичен момент со побавно, помалку ефикасна мемориската картичка кога можете да имате гаранција на UHS-II компатибилен San Disk Екстремни Про носи!Пакетот вклучува (1) 128 GB San Disk SD Екстремни Про UHS-II мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli 3.0 SD/Микро Картичка Читателот.

Главните карактеристики

Избор на клиент