.

.

1X Мини 1W E14 7 SMD Led 5050 Природа/Топло Бела Крушка Светилка Frid

1X Мини 1W E14 7 SMD Led 5050 Природа/Топло Бела Крушка Светилка Frid

DEN 64.56

Пристапност
Во достапна форма

Флексибилни LED светлата ленти, лесно да се инсталира.Нема сенка.Во одлична состојба.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Без олово и жива, не ултравиолетови зраци и инфрацрвени зраци.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки.

Главните карактеристики

Избор на клиент