.

.

CDI вртежен момент TCQZO76ADP 2-3/8-Инчен Отворен Крај Двојна Pin Z Раководител

CDI вртежен момент TCQZO76ADP 2-3/8-Инчен Отворен Крај Двојна Pin Z Раководител

DEN 6049.92

Пристапност
Во достапна форма

Тоа Му Припаѓа На Алатки Категорија.Тоа Е На Траен Квалитет И Високо Ефикасни.Пакет Тежина : 4.25 Фунти.Пакет Димензии : 21.59 L X 2.794 H X 13.716 W (Сантиметри).Опис на производот Меѓусебно Главата Дискови за Пред-Сетови - Отворен Крај Глави.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и високо ефикасни.Од Производителот Оваа CDI вртежен момент 2-3/8-Инчен отворен крај двојна pin Z раководител е за користење со претходно поставени вртежен момент клучеви, оваа глава е дизајниран за употреба на линии за производство и останати апликации каде што одредена вртежен момент е потребно за повторувачки операции.Дизајнирање, изработка и материјалите што се користат се развиени во координација со големи производители во реалните производство употреба.Натпреварот месо тело големина на главата со месо тело големина на саканата пред поставите вртежен момент клуч.

Главните карактеристики

Избор на клиент