.

.

DF1B-TA2428SHC Hirose Електрични Co Ltd Алатки

DF1B-TA2428SHC Hirose Електрични Co Ltd Алатки

DEN 1500.00

Пристапност
Во достапна форма

Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.Рака Crimper Алатка Правоаголна Контакти, 24-28 AWG Страна Entry TOOL РАКА CRIMPER 24-28 AWG SIDEFeatures : Серија : - DF1 B Дел Статус : -Активна Алатка Тип : -Рака Crimper За Употреба Со/слични Производи : -Правоаголни Контакти 24-28 AWG Карактеристики : -Страна Entry Environmental & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Главните карактеристики

Избор на клиент