.

.

ТЦ-QR/P8-121 Hirose Електрични Co Ltd Алатки

ТЦ-QR/P8-121 Hirose Електрични Co Ltd Алатки

DEN 4031.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.Рака Crimper Алатка Backplane Контакти, 24-28 AWG Страна Entry TOOL РАКА CRIMPER 24-28 AWG SIDEFeatures : Серија : - QR/P8 Дел Статус : -Активна Алатка Тип : -Рака Crimper За Употреба Со/слични Производи : -Backplane Контакти 24-28 AWG Карактеристики : -Страна Entry Environmental & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Главните карактеристики

Избор на клиент