.

.

Лепак Апликатори, 180Ml/320Ml Преносни Рачен Лепак Апликатори Ролери Прирачник Gluer со Nonslip Пластична Рачка за Мебел Фабрика Дрва Mill6Inches

Лепак Апликатори, 180Ml/320Ml Преносни Рачен Лепак Апликатори Ролери Прирачник Gluer со Nonslip Пластична Рачка

DEN 786.96

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна ролери стил и со сад за чување лепак, овој лепак апликатори е лесно да се справи и обезбедува рамномерен слој.Широко апликација, погоден за мебел фабрика, на дрво фабрика, кожа фабрика или картон фабрика да се направи слој операции.Може да се користи со ПВЦ лепак, латекс, дрво, лепак и други видови на течност-базирани лепак.Не се лизга пластична рачка е удобно да се одржи и да работат.Лепак проток може да се прилагоди со метална рачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент