.

.

Компактен & Патување Огледала,8 LED Осветлен Шминка Огледало,дневна светлина Боја,Батерија Управувана, High-Definition Јасност Козметички Огледало за Дома и Патување (Црна)

Компактен & Патување Огледала,8 LED Осветлен Шминка Огледало,дневна светлина Боја,Батерија Управувана, High-Definition

DEN 1197.60

Пристапност
Во достапна форма

Ова огледало шминка е Свитлива , преносни , рака слободни.Тоа може да се користи дома на вашата спална соба и бања суета или однесете со вас кога ќе патуваат.Големина : 11* 8cm (4.3" *3.2") , прилагодливи , тоа е лесно за чување и погодна за секој чанта.Природата и топло како бел ден суета огледало ,рачни , еко-пријателски и енергетски-ефикасни Led диоди ви обезбеди природата светлина без да наштети на очите. 8 Led диоди обезбеди сите детали може да се покаже јасно , и светилки никогаш не треба замена.Тоа доаѓа со батерии, па ќе се постави да се оди кога ќе ја добијат.Добиете на вашиот сопствен ЗАПАЛЕНИ ШМИНКА ОГЛЕДАЛО сега!Убаво се соочи со шминка огледало со светла.Преносни и свитлива , погоден за сите видови на чанта.Оваа шминка суета огледало може да се користи во спалната соба и бањата, тоа исто така може да биде со вас кога патувате.Тоа е нов производ и не се нормални огледало можете да ги видите вашите Пора кога ќе шминка.Идеален за вметнување на контактни леќи, tweezing и бричење.МАТЕРИЈАЛ : ABS случај и Огледало Стакло ПАКЕТ : рачен шминка огледало во кутија. ( Батерија, вклучувајќи ).

Главните карактеристики

Избор на клиент