.

.

Фиока слајд Амортизацијата Железнички, Двојно Редовите на Цврсти Челични Топки, Мазно Лизгање, Никаква Бучава, Три-Фаза Слајд Железнички, Еден Пар Содржи Две

Фиока слајд Амортизацијата Железнички, Двојно Редовите на Цврсти Челични Топки, Мазно Лизгање, Никаква Бучава,

DEN 1082.40

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ е направен од студената-валани челик, задебелена и засилен, силни и издржливи.Кога фиока е затворена за одредена далечина, таа автоматски ќе го затвори полека да се спречи pinching вашите прсти.Три-дел фиока слајд.Може да се направи целосна употреба на простор во фиока, лесен за употреба.Слајд железнички има вграден-во двоен ред на челични топки, која може да биде без проблеми се наметнува и влечат без да биде потресен.Завртка дупка дизајн.Три-одредување точка е повеќе фирма и инсталацијата е едноставна.Добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата поддршка, ние сме сигурни во нашите производи, и се надевам ви се допаѓа нашите производи!Име на производ : фиока слајд Производ ширина : 4.6 cm Инсталација простор : 1.3 см Производ големина : 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 45см, 50cm, 55cm Производ материјал : ладно валани челик Производ предност : Кога фиока е затворена за одредена далечина, таа автоматски ќе го затвори полека да се спречи pinching вашите прсти.Три-дел фиока слајд.Може да се направи целосна употреба на простор во фиока, лесен за употреба.Слајд железнички има вграден-во двоен ред на челични топки, која може да биде без проблеми се наметнува и влечат без да биде потресен.Завртка дупка дизајн.Три-одредување точка е повеќе фирма и инсталацијата е едноставна.Апликации : кујната кабинети, гардероби, гардероби, фиоки, бироа, итн.Пакувањето на производот : фиока слајд * 2 означете : По добивањето на својата цел, ќе организираме за испорака што е можно побрзо.Како што е меѓународната логистика, ќе ја прими стоката во рок од 7 до 30 дена.Производ големина се мери рачно, може да има некои мали грешки.Ве молиме погледнете го реалните објекти примени.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не за враќање и замена на обработка.

Главните карактеристики

Избор на клиент