.

.

STOBOK 1 Сет на домашно Милениче Куче Тај - Од Акциите Здрав Куче Влечење Јаже Тешки Куче Двор Прашање

STOBOK 1 Сет на домашно Милениче Куче Тај - Од Акциите Здрав Куче Влечење Јаже Тешки Куче Двор Прашање

DEN 1173.36

Пристапност
Во достапна форма

Со цел да им обезбеди на клиентите со подобро корисничко искуство, ние дополнително се опремени куче челичното јаже.Куче прашање е повеќе погодна за средни и големи кучиња или домашни миленици.Вие исто така може да се врзат повеќе домашни миленици во исто време да прстен на топката и да ја стартувате или удар на топката по волја, не постојат ограничувања.Различен од традиционалните куче вратоврска надвор од акциите, кучето сидро има имајќи поддршка помеѓу ротирачки топката и на база, ќе може да ротира 360 степени по волја.Куче синџир е доволно долго, дозволувајќи им на вашето куче да имаат поголем подвижни област.

Главните карактеристики

Избор на клиент