.

.

QBLEEV Класичен Круг Купола на Врвот Птичји Кафез Покрие Shield Birdcage Светлина ги Опфаќа Здолниште Додатоци Екран за Parakeets Lovebirds Budgies Finches Канарските Мала Птица Кафез

QBLEEV Класичен Круг Купола на Врвот Птичји Кафез Покрие Shield Birdcage Светлина ги Опфаќа Здолниште Додатоци

DEN 370.80

Пристапност
Во достапна форма

За да одговараат на птичји кафез големина до : дијаметар 13.7", висока 26"( 35 X65 cm).Дише дебел најлон ткаенина,ви помага со вентилација и протокот на воздух.Да се чува вон несакани светлина да им помогне на вашите птици да се добие добар ноќи сон.Мирно и топло во зима.Темно сина боја, машина перат.Карактеристики : Одлично за чување надвор светлина и храна (или остатоци )од притискање на ѕидови се Изолира од надвор шум да се задржи на птици тивко се Одлични за задржување на топлина и намалување на стресот за влекачи папагали Пакет : 1 x птичји кафез капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент