.

.

enGMOLPHY Маг Безбедно Прстен Носителот Компатибилен со iPhone 12/13 Серија Маг-Безбедно Додатоци【Безжични Полнење Компатибилен】, Отстранлив Маг Безбедно Телефон да Ѕвон?

enGMOLPHY Маг Безбедно Прстен Носителот Компатибилен со iPhone 12/13 Серија Маг-Безбедно Додатоци【Безжични Полнење

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Надгради Маг Безбедно Прстен Носителот : Со 3 мм подебели основна плоча, надградена маг-безбедно телефон да ѕвони носителот има посилно магнетно зафат кој го спречува вашиот i Phone 12/13 од случајно паѓање и се лизга.На маг безбедно прстен држач за i Phone 13 Про Max може да се одржи до 74 оз (2100g), и тоа е тестиран за да го издржат 6000 пати на виткање без да се изгубат.Наменета за i Phone 12/13 Серија : САМО компатибилни со i Phone 12 Мини/12/12 Pro/12 Про Max/13 Мини/13/13 Pro/13 Про Max/ Маг-Безбедно случаи.Ве молиме Имајте во предвид : i Phone 8/XR/X/11 серија, уште еден бренд телефон, и не-Маг-Безбедно случаи не се компатибилни.Безжични Полнење Компатибилен : Само да го отсвират, може да се отстрани лесно маг безбедно прстен држач за полнење на телефонот со безжичен полнач.Кажете збогум на 3 M лепило стап од сега. (ПС : Безжичните полначот не е вклучен).Удобно & Safe : ви Нудиме различни погледни позиции или удобен зафат со лесно ротирачки вашиот i Phone 13 Про Max маг безбедно прстен носителот 360° и нервира тоа до 180°, одржување на стабилен кога ќе го користите.Флексибилни & Погодно : Работа совршено како телефонот ѕвони зафат или корисна потпирач, како сакате.en GMOLPHY маг безбедно прстен држачот ви овозможува да го поставите телефонот вертикално или хоризонтално, ако сакате да го користите на масата за разговор, да се види на видео, или имаат фотографии надвор.Направени од високо-квалитетни материјали и надгради 3 мм подебели маг безбедно основна плоча, наменета за најновиот i Phone 12/13 серија да се задржи вашиот телефон безбедно во вашата рака. 360° на ротација маг-безбедно прстен носителот кој ви обезбедува различни агли на гледање сакате.САМО за i Phone 13 Мини/ i Phone 13/ i Phone 13 Pro/ i Phone 13 Про, i Phone 12 Мини/ i Phone 12/ i Phone 12 Pro/ i Phone 12 Про Max/ Маг-Безбедно случаи. 1. en GMOLPHY маг-безбедно прстен носителот Само компатибилни со i Phone 12 /13 серија, и маг-безбедно случаи. 2. Ве молиме отстраните овој маг безбедно прстен носителот кога користите безжичен полнач. 3. НЕ се компатибилни со не-магнетни телефон случаи, други маг-безбедно додатоци. 4. Не енергично се лулаат на вашиот i Phone 12/13 кога маг безбедно прстен носителот на стапови на вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент