.

.

Акт+Хектари Ладно Обработени Коса Очисти и средство за смекнување на косата Сет со Пумпи (10 Fl Мл / 296 mL секоја)

Акт+Хектари Ладно Обработени Коса Очисти и средство за смекнување на косата Сет со Пумпи (10 Fl Мл / 296 mL

DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма

ОЧИСТИ И СОСТОЈБА.Нежно негување шампон и луксузен клима уред дизајниран да го чисти скалпот на изгради, достава на хранливи материи за поправка и зајакнување на косата и враќање на moistuer без да додаваат тежина.РАСТИТЕЛНА ОСНОВА СОСТОЈКИ НАПОЈУВА СО ПАТЕНТИРАНА ТЕХНОЛОГИЈА.Нашиот комерцијален Ладно Обработени метод штити активни состојки од традиционалните термичка обработка и хемиски додатоци, така што ги добиваат во нивните најефикасните и вистинската-на-природата форма.Кој Лаванда да ги смири иритација и Moringa Масло за зајакнување на косата и ја промовира здрав раст.НАПРАВЕНИ БЕЗ АДИТИВИ И СУРОВОСТ.Не се токсични, вегетаријанци формулација без сулфат, paraben, силикони, phthalate, глутен и синтетички мириси.Ние никогаш не се тестираат врз животни и се Скокајќи Bunny уверение.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА И СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА.Оваа хранлива комбо смирува иритација, длабоко moisturizes, и да се промовира здрава коса.Безбеден за секојдневна употреба и обоени или хемиски третирана коса.КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНО.Акт+Хектари коса производи се клинички докажано да се отстранат со над 95% на изгради на скалпот и косата, по еден за еднократна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент