.

.

pulabo Играчка, 100 Компјутери Птица Папагал Верверица Хрчаци Светкавиот Лажен Сјај Pompom Топки Оркестарот Superior†Квалитет и Creativeeconomic

pulabo Играчка, 100 Компјутери Птица Папагал Верверица Хрчаци Светкавиот Лажен Сјај Pompom Топки Оркестарот

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Дијаметар : 1.5 cm/0.59 (Прибл.).Убави бои може да се привлече вниманието на вашето домашно милениче лесно.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Тоа е погоден за птици, папагал, мачка, хрчак, итн.Дијаметар : 1.5 cm/0.59 (Прибл.)Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Главните карактеристики

Избор на клиент