.

.

2 Porous Салата Шише, 5-Дупка Пластични Condiment Стискаш Шише со Прашина Капи, Преливи за Салата, Пластични Врвот Точење за Ketchup Синап (380ml, Бела,Црвена)

2 Porous Салата Шише, 5-Дупка Пластични Condiment Стискаш Шише со Прашина Капи, Преливи за Салата, Пластични

DEN 530.40

Пристапност
Во достапна форма

✅✅✅【Опис на производот】Оваа Porous Салата Шише е да се притисне шише што може да се користи за чување на разни слатка содржина.Изработени од еко-пријателски храна одделение ЈП материјал, мека и лесна за екструдиран.тоа е здрав избор за вашите најблиски; Тие секогаш се нудат удобност и реупотребливост. ✅✅✅【5-Дупки】 Оваа облекување шише има уникатна пет-дупка сос устата за полесно и побрзо полнење на сос.тоа може да се спречи истекување и спреј во filamentary начин, износот на леќата е контролирана за да се спречи отпад.Шишето е лесно да се притисне што го прави полесно за вас. ✅✅✅【Капа Дизајн】 Предвидени со капа, па нема да се истури вашиот мирудии.Оваа капа ќе се спречи прашина и сушење сосови на дупка за побезбедно и почиста складирање.Оваа condiment шише е опремен со единствена млазницата капа, па тоа е точни и веродостојни.Тие не само што спречи случајно истекување, но исто така се идеални за пред намали млазници за содржат слатка течности. ✅✅✅【Мултифункционален】Тоа е разноврсна и се притисне шише, совршен за масло, мед, ketchup, сенф и облекување на сендвичи и салати.Газирани шише тело, лесно да се контролира со доза, може да екструдиран убава форма на едноставен начин. ✅✅✅【Уникатен Дизајн】шише има на повеќето ергономски внимателно дизајнирани големина.Природна заштита на животната средина носи уживање на здравје и постојат 2 Бои за вашиот избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент