.

.

Acqua Di Parma Colonia Шампон Со Пумпа Фармацевт - 300 mL/10.14 Течност Унци

Acqua Di Parma Colonia Шампон Со Пумпа Фармацевт - 300 mL/10.14 Течност Унци

DEN 814.80

Пристапност
Во достапна форма

Acqua Di Parma Colonia Шампон со Пумпа Фармацевт - 300 m L/10.14 Течност Унци.Произведено во Италија.Colonia е свеж, цитрус мирис, кој беше лансиран во 1916 година. Мирисот се отвора со врвот белешки од Лимон, Портокал и Бергамот, блискиот белешки се Лаванда, бугарска роза, Verbena и Рузмарин.База белешки се Ветивер, Пачули и Сандаловина.Со воведувањето на Acqua di Parma Colonia во 1916 година, на Acqua di Parma брендот стана бара по целиот свет.Привлечен за мажите и жените, Acqua di Parma нуди престижниот колекција на наградуваниот, рачно изработени производи за лична нега, кои се направени со користење на најквалитетните состојки и традиционални италијански техники.Acqua Di Parma Colonia Шампон Со Пумпа Фармацевт - 300 m L/10.14 Течност Унци.Произведено во Италија.Colonia е свеж, цитрус мирис, кој беше лансиран во 1916 година. Мирисот се отвора со врвот белешки од Лимон, Портокал и Бергамот, блискиот белешки се Лаванда, бугарска роза, Verbena и Рузмарин.База белешки се Ветивер, Пачули и Сандаловина.Со воведувањето на Acqua di Parma Colonia во 1916 година, на Acqua di Parma брендот стана бара по целиот свет.Привлечен за мажите и жените, Acqua di Parma нуди престижниот колекција на наградуваниот, рачно изработени производи за лична нега, кои се направени со користење на најквалитетните состојки и традиционални италијански техники.

Главните карактеристики

Избор на клиент