.

.

XWEM 10/20/30 Пакет за Деца Телескопски Закачалка Полици Прилагодливи Пластични Екранот Закачалки Не се Лизга Облека Закачалка за Деца Бебиња,Розова,30PCS

XWEM 10/20/30 Пакет за Деца Телескопски Закачалка Полици Прилагодливи Пластични Екранот Закачалки Не се Лизга

DEN 2131.20

Пристапност
Во достапна форма

Нашите деца закачалки има 7-опрема на вредноста, Тоа може да биде скратена за да 28.5 cm/11.2 и продолжува да 39.5 cm/15.6 во, Тоа може да се прошири и да се прилагоди слободно.Cascading куки на закачалки им овозможува на корисниците да се откажам закачалки врз друга закачалки кои ќе ви овозможи да магацинот неколку закачалки вертикално да се откажам повеќе облека,зголемување на плакарот простор од колку што е 50%.Пластовидно закачалки со тенок и елегантен дизајн работи во вашиот плакар ефикасно, максимизирање простори и со додавање на класи, помагајќи ти да се организира вашата гардероба во најефикасен начин.Оваа закачалки направени од Премија Одделение Пластика.Остатокот се уверам дека тоа постојано ќе се одржи дури и најтешкиот облека во вашиот плакар, нашите Каскада Закачалки може да се одржи до 5 кг/11 lbs, Тоа е посилен и многу полесни од дрвени одговараат на закачалки, но цврсти доволно да се одржи тешки палта без искривен.Дали вашите деца плакарот е голема или мала, овие погодно бебе деца закачалки понуди подобра организација и хармонија на вашиот простор.Постојат Не се Лизга Палта на секоја рамо, одлична за деца, мал, помлад & дете е кошули, палта, џемпери, костуми, здолништа, фустани и панталони, итн.Ако има било какви проблеми со овие закачалки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Спецификации : Тип : Деца Hanger Material : PPSize : скратена со околу 28.5 cm/11.2 во, продолжи со околу 39,5 cm/15.6 in Item Тежина : 70g/еез(2.5 унца/компјутери)Боја : сина, Жолта, Небото Сино, Pink Package Содржина : 10/20/30 компјутери x Деца Hangers4 боја-20 PCS вклучуваат : 5pcs сина+5pcs Жолта+5pcs Небото Сино+5pcs Pink Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент