.

.

Ограничен Трудови (TM) Трепет Чисто Бел Бисер, Текст И Cardstock Дигитални Метален Стационарни Хартија. Совршен за Бизнис, Покани, Свадби. И Повеќе. Различни Големини. (8.5 x

Ограничен Трудови (TM) Трепет Чисто Бел Бисер, Текст И Cardstock Дигитални Метален Стационарни Хартија. Совршен

DEN 1977.60

Пристапност
Во достапна форма

Shimmery боја е на двете страни.Крај : Метални на двете страни.Голема Покани за Свадби, Мали Менија, Опфаќа, сертификати, покани, мотивациски пораки, ви благодариме на белешки, писма, соопштенија, Бебето Тушеви, Родендени, Занает се Користи, и повеќе.компатибилен со инк-џет и ласерски принтери & препишувач. 100 Листови За Пакет / Капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент