.

.

Bonomi 9101 високи перформанси Повлечи стилот пеперутка вентили ANSI 150 класа 150 WSP (12)

Bonomi 9101 високи перформанси Повлечи стилот пеперутка вентили ANSI 150 класа 150 WSP (12)

DEN 1915.20

Пристапност
Во достапна форма

NSF/ANSI 61, 150 WSP 150. Морски сертификат.Нерѓосувачки Челик повлечи тело.Храна одделение EPDM еластични седиште -30°F до 250°F. NSF уверение за вода за пиење услуга (EPDM места само).На Bonomi 9101 високи перформанси Повлечи стилот пеперутка вентили ANSI 150 класа 150 WSP.Bonomi 9101 На Bonomi 9101 високи перформанси Повлечи стилот пеперутка вентили ANSI 150 класа 150 WSP .Bonomi вентили се легендарниот за вредност и издржливост.Технички Податоци Нерѓосувачки Челик тело Големини 2" 12".ISO 5211 директни монтирање на рампа.Компактен дизајн, лесен пристап до пакување.Заменливи seat дизајн.Повеќе V-прстен матични пакување.Сигурен и во согласност torques.Р.Стр.Т.С.E седишта, метал места по барање. 14" 24" големини на располагање по барање. 150 WSP.Температурата опсег : -20° F до 475° F.

Главните карактеристики

Избор на клиент