.

.

ZHONGJIUYUAN Нога Шиење Занает Алатки Додатоци 16 Парчиња/Set Ткаенина Пристрасност Лента Создателот Комплет Наместен во Случај за Шиење & Quilting Awl и Врзивно

ZHONGJIUYUAN Нога Шиење Занает Алатки Додатоци 16 Парчиња/Set Ткаенина Пристрасност Лента Создателот Комплет

DEN 1228.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ABS, PVC, цинк легура, метал.Лента Одлуки Големина : 6mm,1/4" (одговара за 13mm нормално ткаенина, 15mm тенка ткаенина) 12mm, 1/2" (одговара за 24mm нормално ткаенина, 28mm тенка ткаенина) 18mm, 3/4" (одговара за 35mm нормално ткаенина, 40mm тенка ткаенина) 25mm, 1" (одговара за 49mm нормално ткаенина, 54mm тенка ткаенина).Случај Големина на : 18.2*13.5*2.8 cm / 7.2*5.3*1.1" (L*W*H).Нето Тежина : 0.22 kg / 7.8 оз. 4 Пристрасност Лента на Одлуки - 1/4", 1/2", 3/4", и 1" големини (6mm, 12mm, 18mm, 25мм).

Главните карактеристики

Избор на клиент