.

.

Стојат Коса Steamer, Прилагодливи Агол Висина Коса Боја Perming Steamer, Длабоко Климатизација Топлина за Нега на Коса Steamer со Ролки за СПА Салони на Косата Стилисти, НИ Plug 110V

Стојат Коса Steamer, Прилагодливи Агол Висина Коса Боја Perming Steamer, Длабоко Климатизација Топлина за Нега

DEN 6347.76

Пристапност
Во достапна форма

Вграден-во двоен греење жица за обезбедување на брза термичка ефект, со само-заштита дизајн, моќта ќе автоматско исклучување кога излезе од водата, бојата на косата процесор салон опрема, исто така, е безбеден за употреба.[Професионални Косата Третман Машина] : да се Даде на вашата коса третман во рок од 30 минути, со овој спа коса steamer, може да се спречи опаѓањето на кршење и подели завршува, и подобрување на косата кревкост и штетата; И ова коса steamer може да придавам влогови на вашиот скалп, да се спречи првутот, и даде на вашата коса дебели, здрава и сјајна изглед. [Лесен за Употреба] : едноставно додадете вода, поврзување на напојување и да се сврти на пареа прекинувач, тогаш може да се создаде професионална спа испаруваат искуство од удобноста на вашиот дом; Со компактна големина, исто така, го прави лесен за употреба насекаде како дневна соба, бања, или спална соба.Спецификација : Предмет Тип : Коса Steamer Материјал : ABS Адаптер : 110 V Приклучок Тип : НИ Plug Боја : Како на Сликите Покажуваат Приспособување на Висина на дршката : 80-125cm / 31. [Прилагодливи] : висината и пареа агол на ова губење на пареа може да се прилагоди за да одговара на вашите различните потреби; приспособување на висина опсег е 80-125cm / 31.2 инчен, можете слободно да ја прилагодите да имаат одлична нега на коса искуство и да добијат убава коса во удобна околина. 5kg Пакет листа : 1 x Машина Машина 1 x Отпадна Вода Шише 1 x Вода Кула 1 x Прилагодување Колона 1 x 4 Начин Воланот 1 x Прирачник (голем една од нив е водата кула и малиот е отпадна вода шише) Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Карактеристики : - косата steamer е дизајниран да се создаде топла пареа да се забрза коса микро циркулацијата, се прошири на косата keratin и направи исхрана на врело масло навлезат во косата лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент