.

.

UXZDX CUJUX Телефон Носителот 12 Инчен 3D Екран Засилувач Мобилен Телефон Зголемувачот HD Protable Филмови со Bluetooth Звучник Стојат Заградата

UXZDX CUJUX Телефон Носителот 12 Инчен 3D Екран Засилувач Мобилен Телефон Зголемувачот HD Protable Филмови со

DEN 3220.56

Пристапност
Во достапна форма

2 инчи 3 D екран зголемувачот, 3 D екран зголемувачот, мобилен телефон зголемувачот, со Bluetooth звучници, high-definition преносни филм, мобилен телефон држачот.Bluetooth слушалката екран лупа-добар подарок за децата, за да им помогне да ги заштитат своите очи кога ја гледа одблизу.Најдобар подарок за стари лица за да им помогне да го видите на екранот повеќе од јасно.Ова е одличен подарок за било кој празник и секој.Главни карактеристики : -се Компатибилни со сите паметни телефони. -.Виткање дизајн за бизнис патување.Ова можете да го користите мобилниот телефон проектор насекаде. 2 инчи 3 D екран зголемувачот, 3 D екран зголемувачот, мобилен телефон зголемувачот, со Bluetooth звучници, high-definition преносни филм, мобилен телефон држачот.Bluetooth слушалката екран лупа-добар подарок за децата, за да им помогне да ги заштитат своите очи кога ја гледа одблизу.Најдобар подарок за стари лица за да им помогне да го видите на екранот повеќе од јасно.Ова е одличен подарок за било кој празник и секој.Главни карактеристики : -се Компатибилни со сите паметни телефони. -Виткање дизајн за бизнис патување.Ова можете да го користите мобилниот телефон проектор насекаде.2 полни методи : 1. Полнење на батеријата (со исклучок на 1*батерија 18650) се користи како итен мобилни извор на енергија за полнење на вашиот мобилен телефон.2. Користите полнење преку usb кабел за полнење директно.Пакет се Вклучени : 1 * филм екран зголемена glassnotes : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со твое, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см поради прирачник за мерење.Ако имате проблем со производот, ве молиме оставете порака пред да даваат лоши преглед.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 x 10 X лупа(две кол објектив за избори).

Главните карактеристики

Избор на клиент