.

.

Corcom - Те Конективност Rfi Моќ Линија на Филтерот, 3А, 1Ma - 3VK3

Corcom - Те Конективност Rfi Моќ Линија на Филтерот, 3А, 1Ma - 3VK3

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Цена За : Each Order Единица : Секој 1 Capacitance : : 0.203 Тековна Оценка : : 3 Филтер Терминали : : Жица на Чело Филтер Тип : : ЕМИ, RFI Inductance Мин : : 1.76 Истекување Current Max : : 1 SVHC : : Да Се Советува Напон Оценка : : 250. RFI МОЌ ЛИНИЈА на ФИЛТЕРОТ, 3А, 1m A; Филтер за Апликации : Општа Намена; Напон Оценка : 250 VAC; Тековна Оценка : 3А; Бр.на Фази : слободен Фаза; Бр.на Фази : 1 Фаза; Филтер за Внесување Терминали : Жица на Чело; Филтер Излезни Терминали : Жица Leaded Ro HS во Согласност : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент