.

.

XBYUNDING Коса Clipper,од не ' Рѓосувачки Челик Глава USB Полнење и Приклучување Двојна Цел Бас Намалување на Шумот Тример,Погоден за Домашни и Салон

XBYUNDING Коса Clipper,од не ' Рѓосувачки Челик Глава USB Полнење и Приклучување Двојна Цел Бас Намалување на

DEN 3606.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој дом коса clipper е лесно да се движите низ главата, да носат удобни фризура искуство.Безболно брз фризура, безболен, насликани коса, пријатен, деликатна и уредни фризура, имајте мазна кожа.Направени од високо квалитетни материјали, може да се користи десетици пати без да се носат.Високи перформанси По прецизност мелење, услугата животот е подолго и работата е повисоко.Дава подароци за мажи, сопрузи, татковци/момчиња на Божиќ, Денот на Таткото, годишнини или кои било други специјални настани.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент