.

.

Жените 2 Парче Облека Поставува Спојување Долг Ракав Pullover Sweatshirt Jogger Панталони Sweatsuit Tracksuits Сет

Жените 2 Парче Облека Поставува Спојување Долг Ракав Pullover Sweatshirt Jogger Панталони Sweatsuit Tracksuits

DEN 892.56

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Забелешка:Големината е Кинески Големина, Не Големина.Ве молиме да Проверите на Нашата Големина на Табелата на Последната Слика.Работи Мали, Ние Ви Препорачуваме да Изберете 1 или 2 Поголеми Големина.Материјал:Полиестер.кожата-пријателски, удобно, дише.Карактеристики:2 Парче Облека, Две Парче Тренерки Сет, Jogger Сетови, Sweatsuit, Долг Ракав Pullover Sweatshirt + Jogger Панталони, Спојување, Околу Врат, Повик, Се Изгубат.Натпреварот:Со палто, јакна, шамија и спортски чевли, платно чевли, Чизми во Есен и Зима.Повод : Совршен за Тренингот, Трчање, Јога, Фитнес, Дома, Референци, Патува, Забава, Одмор, Клуб, Отворен и Секојдневно да се Носат.големина детали : Size : SUS : 4Bust : 116cm/45.67"Waist : 62cm/24.41"Sleeve : 53cm/20.87"Hip : 94cm/37.01"Pants : 97cm/38.19"Length : 65cm/25.59" Size : MUS : 6Bust : 120cm/47.24"Waist : 65cm/25.59"Sleeve : 54cm/21.26"Hip : 98cm/38.58"Pants : 99cm/38.98"Length : 66cm/25.98" Size : LUS : 8Bust : 124cm/48.82"Waist : 68cm/26.77"Sleeve : 55cm/21.65"Hip : 102cm/40.16"Pants : 101cm/39.76"Length : 67cm/26.38" Size : XLUS : 10Bust : 128cm/50.39"Waist : 71cm/27.95"Sleeve : 56cm/22.05"Hip : 106cm/41.73"Pants : 102cm/40.16"Length : 68cm/26.77".

Главните карактеристики

Избор на клиент