.

.

Титан-Полнач ft Kenwood KNB-26 KNB-26N TK2140 TK3140 Батеријата 2 годишна Гаранција

Титан-Полнач ft Kenwood KNB-26 KNB-26N TK2140 TK3140 Батеријата 2 годишна Гаранција

DEN 746.40

Пристапност
Во достапна форма

Титан Бренд ТРИ Хемија Брза Апарат за полнење за Kenwood.Полначот доаѓа со Жлеб. 2 Годишна Гаранција.Сите Титан бренд производи се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Една Станица Десктоп, Спецификации : Брз Полнач, влезен Напон : 12-16 V.ТРИ Хемија Брза Апарат за полнење за Kenwood Компатибилна Со моделот на Полначот : Kenwood KSC-25 Радио Модел : Kenwood TK-2140, TK-3140, TK-2160, TK-3160, TK-2170, TK-3170 Батеријата Модел : KNB-24, KNB-25, KNB-26 N, KNB-35 L ТРИ ХЕМИЈА Ni Cad, Ni-Мз, Li-ion Титан Две Начин Полнач.Една Станица Десктоп, Спецификации : Брз Полнач, влезен Напон : 12-16 V Текст на струјата : 500-1000ma Излезен Напон : 10.5-12.5 V Излез тековната : 700-800ma.Сите Титан бренд производи се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и се поткрепени со 2 години гаранција.Полнење со радио или без.

Главните карактеристики

Избор на клиент