.

.

Хоби Господар Су-57 Felon Стелт Борец Bort 053 руските Воздухопловни Сили Март 2019 1/72 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Хоби Господар Су-57 Felon Стелт Борец Bort 053 руските Воздухопловни Сили Март 2019 1/72 DIECAST Авиони Пред-изграден

DEN 7311.36

Пристапност
Во достапна форма

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 10.82675 Ширина : 7.63778. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1/72 Модел е пред насобраните и претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 27.5 Ширина : 19.4 Големина во ИНЧИ : Должина : 10.82675 Ширина : 7.63778 ве Молиме Имајте во предвид : Монтажни слетување брзини Ова НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент