.

.

UXZDX CUJUX 5-25Nm 1/4 Прилагодливи вртежен момент Клуч Плоштадот Вози Кликнете Ratchet Рака Spanner Лесно за Чување и Носат

UXZDX CUJUX 5-25Nm 1/4 Прилагодливи вртежен момент Клуч Плоштадот Вози Кликнете Ratchet Рака Spanner Лесно за

DEN 6905.04

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Опремени со кутија, лесно за чување и носат.Произведени од луо молибден челик за сила и издржливост.Мазна акција механизам за обезбедување на точни вртежен момент settings во секое време.Правец на стрелките на часовникот вртежен момент само, но исто така може да се користи за да се поврати од страна на префрлување на рачката на ratchet главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент