.

.

Морнарица Lapel Pin (14k Жолто Злато)

Морнарица Lapel Pin (14k Жолто Злато)

DEN 11127.84

Пристапност
Во достапна форма

14 kt Жолто Злато.Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Ширина : 15.00 мм Должина : 15.00 mm.На зашеметување 14k Жолто Злато Logoart Морнарица Lapel Pin, направена во 14 kt Жолто Злато .Овој стил мерки 15.00 mm широк, 15.00 мм долго.ПОДАРОК КАРТА ОПЦИЈА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА ТОЧКА!.

Главните карактеристики

Избор на клиент