.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка 3 Ниво на Опрема Количка со Универзална Кочница Тркала, Хотел Јадење Количка, Салон за Убавина Во?

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка 3 Ниво на Опрема Количка со Универзална

DEN 859.20

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶3 Ниво за Складирање Количка : Здрав и Обезбедува Пространа Простор за да ги Чувате Убавина или Алатки, Кои ќе ги Задоволат Вашите Различни Потреби. ◇▷▶Универзална Молчи Кочница Тркала : Челик Core Вратило Casters, Автономни Кочница За Заклучување На Функцијата Се Направи Може Да Се Користат Повеќе Погодно. ◇▷▶Сунѓерот Против Пролизгување Рачка за да се Избегне Лизгање и Bruising.Анти-Лизга Ритам Спречува Објект од Паѓање. ◇▷▶Поле на Примена : , Жешко Тенџере Ресторани, Хотели, Ресторани, козметички Салони, Училишните Лаборатории, Итн. ◇▷▶Издржлив Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Капацитет По Слој е 75 Kg, Површината е Покриен со Заштитна Фолија, Мазна и Сјајна, Анти-Корозија и Долготрајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент