.

.

ZNXY 1050W Салон Коса Steamer,Климатизација Машина со Тркалање Кат Штанд,Преносни Боја Процесор Погоден за Салони за Убавина

ZNXY 1050W Салон Коса Steamer,Климатизација Машина со Тркалање Кат Штанд,Преносни Боја Процесор Погоден за Салони

DEN 7328.16

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал и дизајниран со исклучителен изглед.SMART ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - Обезбедува одлични воздух покриеност за мазна, дури и сушење искуство.Вие само може да седат таму тивко и чита списание, вашата коса ќе се исуши.Мулти-цели, се застане фен за коса може да се користи како топла перм, коса-сушење коса, лекување на коса-третман и на самото место-се грижат, итн.Опис : Застане Фен за Коса е професионална косата алатки за коса салон за убавина.На фен за коса е совршена за професионални салон и за домашна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент