.

.

Јаков deGrom Mets Потпишан Година Bowman Картичка #57 Авто PSA/ДНК SLABBED Кип Млади - Бејзбол Slabbed Autographed Картички

Јаков deGrom Mets Потпишан Година Bowman Картичка 57 Авто PSA/ДНК SLABBED Кип Млади - Бејзбол Slabbed

DEN 10439.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Бејзбол Slabbed Autographed Картички.Јаков de Grom Mets Потпишан 2016 Година Bowman Картичка #57 Авто PSA/ДНК SLABBED Кип Млади, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Јаков de Grom сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент