.

.

Сунѓери Носителот,Сунѓерот Сапун Scrubbers Носителот - Кујнски Мијалник Организатор Послужавник за Сунѓер, Сапун Фармацевт, Scrubber и Други пример, перење на садови Додат?

Сунѓери Носителот,Сунѓерот Сапун Scrubbers Носителот - Кујнски Мијалник Организатор Послужавник за Сунѓер, Сапун

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】 : Потоне caddy сунѓерот носителот направен од висок квалитет на Алуминиум, водоотпорен, ' рѓа заштита и модерен стил. 【Димензии】 : Димензии 8 x 3.4 x 3,7 инчи.Мали дизајн, но мулти-функционални.Лесно да се извлече и чиста.И сунѓери и scrubbers се исуши брзо и нема да се соберат толку многу бактерии.(Сунѓерот и Четка не се вклучени во пакет). 【Погоден за Никаде】 : Држете го вашиот сунѓер или чистење подлога во кујна, просторија за капење во право, каде што им треба.Имајте countertops јасно, нема повеќе да се плеткаме околу потоне.Идеални за користење во кујната и каде што треба. 【Спаси Потоне Простор и да ја Задржите Countertop Чисти】 : кујнски мијалник организација е идеален за чување на сунѓери, четки и течен сапун во кујната која има сите ваши потоне потреби. 【100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】 Ако има било какви проблеми се оди со нашите Производи , ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме целосна наплата или услуга за замена.Ќе се земе НИКАКОВ РИЗИК ако цел сега со кликнување на портокал "Купи Сега" копчето на оваа страница!.Сунѓерот носителот 1.Висок Квалитет на Алуминиум, Никогаш не Рѓа Премиум кујнски мијалник caddy е направен од висок квалитет на Алуминиум, која е безбедна, силни и издржливи избор за апарати.Својата одлична отпорност на корозија и ' рѓа отпор карактеристики го прави лесно да се чисти и да дезинфенкцирам.тоа никогаш нема да рѓа по долго време се користи во мијалникот со многу вода. 2.Дизајн Задржете Повеќе Димензии : 8 х 3.4 x 3,7 инчи.Сува брзо внатре потоне без да остават надвор мензи.Мали дизајн, но мулти-функционални, Реши хаос во кујната еднаш за сите. 3.Отстранлив Капе Лента капење Отстранлив лента што слајдови под решетката собира било какви вода, која го спречува тоа pooling на шалтер.Спречување на чистење предизвикани од drips, лесно да се извлече надвор и се чисти, ја чува областа околу тоа капе слободен и чист.Потрошувачка пан нема да го прекинеме, која е доволно силна за секојдневна употреба. 4.Кујна caddy мијалникот caddy држи вашиот мијалник област уредни и сè што ви треба во лесно да се достигне.Бројни venting дупки на дното на caddy се зголеми струење да им помогне на сунѓери сува брзо минимизирање на бактерии раст!.

Главните карактеристики

Избор на клиент