.

.

Мобилен Телефон Стои со Звук Засилувач,Природни Бамбус Дрвени Десктоп Мобилен Телефон Носител (Звук Стојат)

Мобилен Телефон Стои со Звук Засилувач,Природни Бамбус Дрвени Десктоп Мобилен Телефон Носител (Звук Стојат)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Рацете Слободни : Таа има многу добра стабилност и погоден за навалување на столбот, кога ќе се стави на заградата на платформа, тоа може да ви даде совршен агол на гледање за да се види видеа, читање е-книги, e-пошта, да се земе лице време за разговор и така натаму, без да се земе вашата уреди цело време.Специјален Дизајн : Телефонот заградата е светлина и мали, може да го носи лесно.Таа има 2 дела, кој ви дава шанса да се соберат за нив слободно, или вертикално или хоризонтално.Посебни дупки може да игра улога во полнењето кога вашите уреди се поставени вертикално.Само приклучете го полнење кабел преку дупка, можете да ја полните вашата уреди.Тоа е светлина и мали, може да го носи лесно. 100% Природни Бамбус : Изработени од еко-пријателски природни бамбус,не-токсични,едноставни, лесни, елеганција,совршено се држи вашиот паметни телефони и таблети.Широк Применливост : Погоден за i Phone и Android телефони, во 4-8 инчи, како што се i Phone Max XR XS, Huawei, Галакси S8, Sony, Поттикне, па дури и 11-инчен i Pad.Бидете внимателни да не се даде премногу сила на допирање на екранот за да се спречи заградата од превртување. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на, Ако не сте задоволни со производот, едноставно се врати за да се добие целосна наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент