.

.

Eisco Лаборатории Burette Стеги, ПВЦ Круг на Вилиците, Classpack на 5

Eisco Лаборатории Burette Стеги, ПВЦ Круг на Вилиците, Classpack на 5

DEN 559.68

Пристапност
Во достапна форма

ПВЦ Обложени Круг Jaws.Class пакет од 5. Круг менгеме карактеристики вилици, кои се отвораат од 06"-1.75" (15mm да 45mm).Стегачот придава на прачки до 13mm во дијаметар.Навој род и крило нут се прилагоди менгеме агол и целокупната должина од 13 до 15cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент