.

.

TFCFL Професионална кои орбитираат околу Rollerball Инфраред Стојат Фен за Коса Боја Професионални Салон Фен Спа Боја Процесор НАС Акции

TFCFL Професионална кои орбитираат околу Rollerball Инфраред Стојат Фен за Коса Боја Професионални Салон Фен

DEN 7680.00

Пристапност
Во достапна форма

! ★ 360 степен ротација, тајмер и дигитални флексибилност на располагање, стилски дизајн и сигурен квалитет!Пакетот вклучува : 1 X самостојна фен за коса.Со времето и температурата во собата, можете да уживате во вашата коса дува процес.Сите што треба да направите е да седат таму тивко, како и обично, земете вашиот мобилен телефон и да го прочитате Facebook или Twitter. ★ Ако чешел со коса гел, вашата коса ќе остане светла за долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент