.

.

Dlisten Андроид 10.0 Octa Core 2GB Ram меморија, 32GB ROM 9 Инчен Автомобил GPS Навигација Стерео Раководител на Единицата за Kia Sportage 2004-2010 Прирачник AC Изградена-во Carplay Андроид Авто/DSP/

Dlisten Андроид 10.0 Octa Core 2GB Ram меморија, 32GB ROM 9 Инчен Автомобил GPS Навигација Стерео Раководител

DEN 11028.00

Пристапност
Во достапна форма

Возилото Компатибилност:Оваа единица е специјално дизајниран за Kia Sportage.Тоа е Plug and Play.Поддршка оригинални SWC.Стандардно Carplay : Вграден-во Zlink Апликација за да ви овозможи да уживате во Carplay (Wireless & жичен ) / Андроид Auto (Wired).Ви треба за да се поврзете i Phone радио е "жешко" место преку Wi Fi, потоа поврзете радио и i Phone преку bluetooth, конечно им се овозможи Car Play за радио на i Phone.Прилагодувања> лизгајте надолу за да пребарувате за пребарување за Car Play.Висока Резолуција на Екранот IPS : Автомобил стерео bluetooth има 9 инчен 1024*600 пиксели висока IPS Екран на Допир. 2.5 D Закривен Екран на Допир за кој ви донесе лесна чувство на допир.Bluetooth е радио за автомобил, ќе ви обезбеди со одличен визуелно искуство.Вграден DSP, 15-бенд EQ : Андроид автомобил стерео е најнов Android 10.0 оперативен систем, 4 GB RAM меморија + 64 GB ROM, Rockchip PX6 64-Битна Quad-Core 1.4 G + Dual-Core 1.8 G CPU processor.Андроид автомобил стерео имаат вграден DSP и Засилувач TDA7850 4*50 W. 15-бенд еквилајзер ќе одговара на вашиот вкус и слушање на животната средина. 1 Година Гаранција,Живот Aftersale Услуга, Слободен Софтвер Ажурирање Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент